Éremeső & éremgazdag hétvége

Category : Versenyek

HARMI“Május 21-én a Decathlonnál rendezték a “XX. Mozdulj Soroksár – Buci Futás” nevű eseményt. Nagyon korrekt rendezvény volt, sok sportággal és gyerekeknek szóló programokkal. Én 10 km-en, indultam, lányom Harmatka pedig 5 km-en próbálta ki magát. Nem volt nagy tumultus a rajtnál, egészen családias hangulatú volt az egész rendezvény. Aznap nagyon meleg idő volt, de jól bírtuk a futást és szerencsésen túl is éltük. Harmatka a korcsoportjában az 1. helyet szerezte meg, ahogyan jómagam is, sőt nekem sikerült az abszolút kategória 2. helyét is elcsípnem. Krisztián segítségével pedig méROBERTO KRISZg a családi futamban is részt vettünk, ahol végül is a második helyen értünk célba. A rendezés színvonalas volt, bár a rajtok kissé késtek. A helyezésért kapott ajándékokkal is minden rendben volt, még a nevezési díjat is le lehetett vásárolni.

Fischer Anita és Roberto Motta is részt vettek a versenyen és kategóriájukban ők is mind a ketten dobogósak lettek!!

Másnap, május 22-én, vasárnap a CocANITAa- Cola Női Futógálán vettünk részt Harmatkával a “10 km párban” versenyszámban. Vasárnapra még melegebb lett és a szombati verseny miatt még kicsit fáradtak is voltunk. Azonban maga a verseny nagyon jól sikerült, elsőként értem a váltóponthoz. Sikerült egy kis előnyt kovácsolnom a Harmatkának, így ő is bele tudott lendülni a futásba. Erős verseny volt, és rendesen oda tette magát, így sikerült 3. helyen befutnia! Így összetettben is végül a harmadik helyen zártunk. A vasárnapi eredményünkre nagyon büszke vagyok, mert Harmatka kiválóan küzdött 🙂 Korrekt volt a vasárnapi rendezés is, bőkezűek voltak a szponzorok, nyereményként sok mindennel elláttak minket Ennyi volt hát az éremeső és az éremgazdag hétvége 🙂 “